Betboo Para Çekme

 Betboo para çekme işlemleri banka havalesi, Ecocard ve Visa Debit Kart ile yerine getirilir. Üyeler istedikleri yöntem ile para çekme işlemlerini yerine getirebilirler. Para çekme işlemleri için site tarafından belirlenen alt limit ve üst limitler bulunur. Üyeler bu limitlerin altında bir ara çekme talebinden bulunamayacakları gibi üst limitin üstünde de para çekme limitinde bulunurlar.

Betboo Banka Havalesi İle Para Çekme

 Sitenin para çekme formuna girilerek banka bilgilerinin doğru ve eksizsiz bir şekilde girilmesi gerekir. İşlemler sırasında TL cinsinden para çekme talebinde bulunma durumu vardır. Banka havalesi için belirlenen alt limit iki yüz liradır. En yüksek para çekme işlemi ise yüz bin lira olarak belirlenmiştir. Para çekme talebinde bulunulmasının ardından üç ya da beş iş günü içerisinde hesaba aktarılır.

Betboo Ecocard İle Para Çekme

  Üyelik açılarak para çekme işlemlerinin gerçekleştirilmesi mümkündür. Ecocard ile para çekme işleminin uygulanabilmesi için üyelerin önceden kendi hesaplarına para yatırma işlemini gerçekleştirmiş olmaları gerekir. Ecocard işlemi için belirlenen alt limit iki yüz liradır. Belirlenen en yüksek para çekme limiti ise on beş bin lira olarak belirlenmiştir. Ecocard ile yerine getirilen işlemler para çekme talebinde bulunulmasının ardından bir gün sonra hesaba aktarılmış olur. İşlemler sırasında herhangi bir sorun yaşanma durumu söz konusu değildir. Üstelik hızlı bir şekilde işlemler yerine getirilir.

Betboo Visa Debit Kart İle Para Çekme

 

Visa Debit kart para yatırma ve para çekme işleminde kullanılabilen bir yöntemdir. Bu yöntem için belirlenen en az para çekme limiti otuz lira olarak belirlenmiştir. Belirlenen en yüksek para çekme limiti ise yedi bin lira olarak belirlenmiştir. Para çekme talebinde bulunulduktan sonra bir gün içerisinde para hesaba aktarılmış olur.

100%

1000 TL

Türkçe bahis siteleri