Betboo Para Yatırma

  Betboo ile gerçekleştirilen betboo para yatırma işlemleri kredi kartı, EcoPayz, cep bankacılığı ve AstroPay Card ile yerine getirilir. Kişilerin istedikleri yöntemi seçme durumları mümkündür.

Betboo Kredi Kartı

  Betboo para yatırma işlemlerinden ilki kredi kartı işlemidir. Site içerisinde bulunan hesaba giriş yapılarak para yatırma bölümünde yer alan form doldurularak işlem yerine getirilebilir. Bakiye hesaba anında yansır. Kredi kartı ile yapılan para yatırma işleminde belirlenen en az para yatırma miktarı yüz liradır. Üyeler en yüksek ise bin yüz elli lira para yatırma işleminde bulunabilirler.

Betboo Ecopayz

 EcoPayz işleminin yapılabilmesi için öncelikle siteden başvurunun yapılması gerekir. Başvurunun yapılmasının ardından hesap kullanılmaya başlanabilir. EcoPayz yöntemi ile para yatıracak olan üyeler en az yirmi lira para yatırabilirler. EcoPayz işlemi için belirlenen en yüksek para yatırma limiti ise yirmi beş bin lira olarak belirlenmiştir.

Betboo Cepbank

 

Kullanılan banka hesabından cep bank özelliği kullanılarak sitenin ödeme talimatının yer aldığı kısımdan form doldurulması gerekir. Formun doldurulmasının ardından üyeler para yatırma işlemlerini yerine getirebilir. Cep bankacılığı için site tarafından belirlenen en az para yatırma limiti yüz liradır. Site tarafından belirlenen en yüksek para yatırma limiti ise bin lira olarak belirlenmiştir. Cep bank ile yerine getirilen işlemler talebin verilmesinin ve para yatırma işleminin uygulanmasının ardından yarım saat içerisinde hesaba aktarılmış olur.

Betboo Astropay

 

  AstroPay uluslararası bir geçerliliğe sahip olan sanal bir karttır. Birçok noktada geçerliliği bulunan bir sanal karttır. Ön ödemeli olarak kullanılan sanal kartın internet üzerinden birçok yerden temin edilebilme durumu söz konusudur. AstroPay ile gerçekleştirilen para yatırma işlemlerinde en az para yatırma miktarı on lira olarak belirlenmiştir. AstroPay para yatırma işlemi için belirlenen en yüksek limit on bin lira olarak belirlenmiştir.

100%

1000 TL

Türkçe bahis siteleri