Youwin Para Yatırma

Youwin Para Yatırma

Youwin para yatırma işlemi banka havalesi, cep Bank, kredi kartı, EcoPayz, Till Card, AstroPay ve Paykasa ile yerine getirilir.

Banka Havalesi

 Banka havalesi işleminde site tarafından belirlenen en az para yatırma ücreti iki yüz liradır. En yüksek ise yüz bin lira para yatırma işlemi yapılabilir.

Cepbank

Youwin para yatırma işlemlerinden birisi de cep bank uygulamasıdır. Cep bank ile yerine getirilen işlemler için belirlenen en az para yatırma miktarı elli liradır. Siteye en yüksek para yatırma miktarı ise bin liradır. Cep bank kullanılırken istenilen bankanın seçilme durumu söz konusudur.

Kredi Kartı

  Kredi kartı ile gerçekleştirilen para yatırma işlemlerinde belirlenen alt limit yirmi beş liradır. Kredi kartı ile yapılan para yatırma işleminde en fazla bin yüz elli lira para yatırma durumu söz konusudur.

Ecopayz

 EcoPayz ile yapılan para yatırma işleminde üyeler en az yirmi lira para yatırma hakkına sahiptir. EcoPayz ile yapılan para yatırma işleminde en fazla yirmi beş bin lira yatırma durumu söz konusudur.

Till Card

  Till Card ile yerine getirilen işlemler sırasında üyeler en az elli lira yatırma hakkına sahiptir. Elli liranın altında bir para yatırma durumu söz konusu değildir. Till Card işlemi ile en yüksek yedi bin beş yüz lira yatırma durumları mümkündür. Yedi bin beş yüz liranın üstünde bir para yatırma durumu da söz konusu değildir.

AstroPay

 AstroPay ile yapılan işlemler sırasında üyeler en az altmış lira para yatırma hakkına sahiptir. Üyeler bu yöntemi tercih ederek siteye en fazla on bin lira para yatırma hakkına sahiplerdir.

PayKasa

Paykasa ile yerine getirilen para yatırma işlemleri için üyeler en az yirmi beş lira para yatırabilirler. Paykasa ile yerine getirilen para yatırma işlemlerinde üyelerin en fazla yatırabilecekleri para yatırma miktarı bin sekiz yüz lira olarak belirlenmiştir.

100%

600 TL

türkçe bahis siteleri