E3 2018 Nasıl Oynanır

Genel: 4.5
Senaryo 5.0
Grafikler 4.5
Oynanış 4.5
Atmosfer 5.0
Oyuncu Deneyimi 5.0

E3 2018 Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
  • İşlemci: İntel; Core i3-4330TE 2.4GHz, Amd; Phenom II X4 805
  • Ekran Kartı: GeForce GT 520 v2, Intel HD Graphics 4000
  • Bellek: 4 GB
  • DirectX: DirectX 10
  • Depolama Alanı: 18 GB minimum

Electronic Entertainment Expo 2018 (E3 2018), video oyunları endüstrisindeki donanım üreticilerinin, yazılım geliştiricilerinin ve yayıncılarının, başta perakendeciler ve video oyunu gazetecileri olmak üzere, katılımcılara yeni ve yeni ürünler sunduğu 24. Elektronik Eğlence Fuarı oldu. Eğlence Yazılımları Derneği (ESA) tarafından düzenlenen etkinlik, 12-14 Haziran 2018 tarihleri ​​arasında Los Angeles, Kaliforniya, Los Angeles Kongre Merkezi'nde düzenlendi. Sekizinci nesil video oyun konsollarının ortasındaki sektörle yeni bir donanım tanıtılmamış, yayıncılar ve geliştiriciler daha çok 2018 ve sonrasında piyasaya sürülecek yeni oyunlara odaklanmıştır. Etkinlik 2005'ten bu yana en büyük 69.200 katılımcının ilgisini çekti.              Ubisoft, E3 basın toplantısını 11 Haziran'da 1.00’de (4:00 ET) düzenledi. Fox McCloud’ın Nintendo’nun Star Fox serisinden yaptığı açıklama Ubisoft, Just Dance 2019, Good & Evil 2’nin Ötesinde, Trials Rising, Tom Clancy’in 2. Bölümü, Skull & Bones, Transference, oyunun Switch versiyonunda özel bir karakter oldu.), Crew 2 ve Assassin Creed Odyssey. Mario + Rabbids Bir başka Mindset adlı yeni bir belgesel de duyuruldu. Bu oyunda, Kingdom Battle (Donkey Kong Adventure) ve Honor (Marching Fire) ve Rainbow Six Siege için yeni DLC açılımları üzerinde duruldu.   En ön plana çıkan oyun  Assassin Creed Odyssey oldu.

E3 2018 Senaryosu

   Oyun Assassin's Creed Origins'ten dört yüz yıl önce 431 BCE'de kuruldu. Antik Yunan şehirleri arasında savaşan Peloponnés Savaşı'nın gizli kurgusal tarihini anlatır. Oyuncu bir paralı asker rolünü üstlenir ve Sparta liderliği altında Atina ve Delian Ligi veya Peloponnesian Ligi için savaşabilir. [8] Daha önceki oyunlarda olduğu gibi, Odyssey aynı zamanda modern günlerde bir dizi anlatı sunmakta ve Assassin's Creed Origins'de ilk kez tanıtılan Layla Hassan'ı takip etmektedir.

E3 2018 Grafikler

Assassins Creed Odyssey gereklilikleri henüz tamamlanmadı, ancak AC Odyssey geçen yıl aynı oyun motorunu AC Origins olarak kullanacak ve burada birkaç güncelleme yapıldı. Bu nedenle, AC Odyssey sistem gereksinimlerinin bir Nvidia GTX 780 veya RX 470 grafik kartlarının etrafında olmasını bekliyoruz. Bu, son yılların ötesinde AC Origins GTX 760 gerekliliği. Bunu 8GB RAM ve daha eski bir i7 veya biraz daha yeni bir intel i5 ile yapın ve yüksek grafik ayarında 1080p'de 60FPS'ye ulaşan AC Odyssey almalısınız

E3 2018 Oynanış

 Assassin's Creed Odyssey, sezonun önceki oyunlarından çok rol oynayan unsurlara daha fazla önem veriyor. Oyun, diyalog seçeneklerini, dallanma görevlerini ve çoklu molaları içerecektir. [2] Oyuncu, ana karakterin cinsiyetini seçerek Alexios veya Kassandra rolünü benimseyebilir. [3] Alexios veya Kassandra olarak oynayıp oynamadığı dikkate alınmaksızın, oyuncu her iki cinsiyetten de oynayamayacak karakterlerle romantik ilişkiler kurabilir. Oyun, paralı olmayanların karakterlerini öldürmek ya da çalmak gibi suçlar işlediklerinde paralı oyuncuları paralı oyuncuları kovalayabilecek bir notoriety sistemine sahip.              Hem Alexios hem de Kassandra, oyunu bir paralı asker olarak ve Spartan kralı Leonidas I'in torunu olarak başlatırlar. Oyuncunun dövüşte özel yetenekler veren bir silah haline gelmesi için bıçak haline getirilen kırık mızrakları ele geçirirler. Oyun, oyuncunun yeni yetenekleri açmasına izin veren bir yetenek ağacı sistemi kullanıyor. [6] Yetenekli üç ağaç, oyuncu karakterinin okçuluk karakterini geliştiren bir "avcı", savaşa önem veren bir "savaşçı" ve bir "suikastçı" içeriyor. Bu, oyuncuya verilen Kökenlerde kullanılan sistemi değiştiriyor. Pasif yeteneklerin sayısı.

E3 2018 Atmosfer

Klasik Assasin's serilerinden alışık olduğumuz gibi gerçekçi ve harika bir atmosfer var. Eğer grafikler yeterli ise güzel bir çözünürlükte keyif veren bir oyun olduğu söylenebilir.

E3 2018 Oyuncu Deneyimi

  Karakterlerin ve dönemin gerçekçiliği, savaşların harika sahneleri ve iyileştirilmiş efektleri ile harika bir deneyim sunuyor. Yeni karakter özellikleri de oyunun keyfine keyif katmış durumda.