Jurassic World Evolution Nasıl Oynanır

Genel: 4.5
Senaryo 5.0
Grafikler 4.5
Oynanış 4.5
Atmosfer 5.0
Oyuncu Deneyimi 5.0

Jurassic World Evolution Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
  • İşlemci: İntel; Core i3-4330TE 2.4GHz, Amd; Phenom II X4 805
  • Ekran Kartı: GeForce GT 520 v2, Intel HD Graphics 4000
  • Bellek: 4 GB
  • DirectX: DirectX 10
  • Depolama Alanı: 18 GB minimum

Jurassic World Evolution, Frontier Developments tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmış bir iş simülasyon video oyunudur. Oyun Ağustos 2017'de açıldı ve Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One, 12 Haziran 2018'de piyasaya sunuldu. Oyun, 2015 filmi Jurassic World'e dayanıyor ve oyuncuya Jurassic World'ü kurup çalıştırmasına izin veriyor. dinozor tema parkı. Oyun, Jeff Goldblum, Bryce Dallas Howard ve B. D. Wong'un Jurassic Park film dizisindeki rollerini reddeden bir ses içeriyor. Metacritic'e göre, PlayStation 4 ve Windows sürümleri "karışık veya ortalama incelemeler" aldı, Xbox One sürümü "genellikle olumlu eleştiriler" aldı.               Parkta ortaya çıkabilecek zorluklar, öngörülemeyen hava koşulları ve dinozorlar da dahil olmak üzere, oyuncuların misafirlerinin güvenliğini ve mutluluğunu sağlamak için uğraşmaları gereken çeşitli acil durumlar vardır. Oyuncular parkın güvenliğini korumak, kaçak dinozorları tedavi etmek, hasta dinozorlarını tedavi etmek, dinozorları hareket ettirmek, çitleri düzeltmek ve çok daha fazlası için sorumlu bir ACU Merkezi ve bir Korucu İstasyon inşa edebilirler.

Jurassic World Evolution Senaryosu

   Oyuncunun kariyer modunda nihai hedefi Las Cinco Muertes Takımadaları'nın kurgusal adalarında beş yıldızlı parklar geliştirmektir.  Lan Malcolm oyuncuya oyun boyunca yardımcı oluyor,  ve oyuncular park gelişiminin üç dalını temsil eden diğer önemli figürlerle karşılaşacak: Eğlence, Güvenlik ve Bilim. Bu karakterlerin her biri oyuncuları gündeme getirecek ve oyuncuları tavsiyelerine göre park geliştirmeleri için ikna etmeye çalışacaktır.  Oyunculara bir dizi hedef ve amaç için "sözleşmeler" verir. Bu sözleşmeler, oyunun kendi alanlarındaki anlatısına, ödüllerine ve saygınlığına katkıda bulunur. Oyuncular, ünlerini her bölümle yakından takip etmelidir. Oyuncunun saygınlığının bir kısmı çok düşükse, bu bölüm oyuncunun parkta hemen katılması gereken bir sabotaj yaratacaktır. Örneğin, dinozorların parkın gücünü kapatarak dağılmasına izin verebilirler. Bu bölümlerin hepsi park puanları içindir. Her biri farklı özelliklere ve zorluklara sahip beş ada, yavaş yavaş yeterli parklara sahip olacak.

Jurassic World Evolution Grafikler

OS: Windows 7 64-bit CPU: Intel Core i5-2300 2.8GHz or AMD FX-4300 3.8 GHz RAM: 8 GB System Memory GPU RAM: 2 GB Video Memory GPU: GeForce GTX 650 Ti 2GB or Radeon HD 7850 2GB HDD: 8GB Available Hard Drive Space API: DirectX 11 Jurassic World Evolution Recommended System Requirements OS: Windows 7 64-bit CPU: Intel Core i7-4770 3.4GHz or AMD FX-8350 4.0 GHz RAM: 12 GB System Memory GPU RAM: 6 GB Graphics Memory GPU: Nvidia GeForce GTX 1060 or AMD Radeon RX 580 HDD: 8GB Available Hard Drive Space API: DirectX 11

Jurassic World Evolution Oynanış

 Jurassic World Evolution, oyuncunun cazibe merkezleri ve araştırma tesisleri ile Jurassic World dinozor tema parkı inşa etmesini sağlayan bir iş simülasyon oyunudur. Oylamada vurgulanan kilit yapılar ve tesisler arasında dinozor DNA içeriği elde etmek için paleontologları fosil kazmalarına gönderen Keşif Merkezi yer alıyor. DNA dizilimi yeni dinozorların kilidini açar ve yaşamlar ve esneklik gibi istatistikleri günceller. Yeterli DNA içeriği ile oyuncular dinozorları büyütmek ve yetiştirmek için Hammond Araştırma Merkezi'ni kullanabilir. Oyuncular ayrıca dinozorları modern dinozorların genetiğini artırarak ve modern dinozorların DNA'larını boşlukları doldurmak için bu dinozor genine entegre ederek geliştirebilirler. Dinozorların DNA'larındaki bu değişiklikler, dinozorların baz istatistiklerini saldırganlık düzeylerinden görünümlerine değiştirecektir. Oyun, oyuncuların ağaçları dikme ve su kaynakları oluşturma gibi çevreyi değiştirmesine izin veren bir arazi aracı sunuyor.

Jurassic World Evolution Atmosfer

  Atmosfer tıpkı filmi gibi o anı ve ortamı yansıtacak şekilde güzel efektler ile donatılmış. Oyuncuyu oyunun içine çeken gerçekçiliği güzel bir hava yaratıyor.

Starcraft Oyuncu Deneyimi

  Karakterlerin özellikleri farklı yetenek özellikleri oyuncuya büyük keyif veriyor. Fantastik bir hava ve gerçekçiliğin aynı anda buluştuğu bu oyunu oynamak gerçekten eğlenceli ve sürükleyici.