PUBG Nasıl Oynanır

Genel: 4.5
Senaryo 5.0
Grafikler 4.5
Oynanış 4.5
Atmosfer 5.0
Oyuncu Deneyimi 5.0

PUBG Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
  • İşlemci: İntel; Core i3-4330TE 2.4GHz, Amd; Phenom II X4 805
  • Ekran Kartı: GeForce GT 520 v2, Intel HD Graphics 4000
  • Bellek: 4 GB
  • DirectX: DirectX 10
  • Depolama Alanı: 18 GB minimum

PlayerUnknown'ın Battlegrounds'ı ya da bilindiği gibi PUBG uzun zamandan bu yana oyun dünyasını etkisi altına aldı.

PUBG Senaryosu

   PlayerUnknown's Battlegrounds, füze tanrılarının bir panteonunun altında oynanan bir kan sporudur.  PlayerUnknown's Battlegrounds, hayatta kalmak için 100 oyuncunun bir adaya düştüğü çok oyunculu bir oyun. Silahları ve diğer kullanışlı öğeleri bulmaya ve diğer çevrimiçi oyuncularla baş başa bırakıp, sadece tek bir kişi kalmaya devam edersin. Oyun boyunca insanların kamp yapmasını önlemek için haritada bir daire görüntülenir. Bu çemberin dışındaki herkes, ölene kadar sağlığı yavaş yavaş kaybeder. Bu, bölgeye bakan mükemmel noktayı bulsanız bile, birkaç dakika içinde hareket etmeye zorlanacaksınız demektir. Bu, yüzleşmenin kesin olduğu anlamına gelir ve oyun oynamayı ilginç tutar.

PUBG Grafikler

 PlayerUnknown's Battlegrounds, Epic'in Unreal Engine 4'ü kullanılarak oluşturuldu, bu da grafiklerin ve dokuların oldukça gerçekçi olduğunu ve oyuna gerçekçi bir his kazandırdığını gösteriyor. Gerçekçi bir fikir sağlamak için tasarlanan tek alan değil: Silahları süpürürken, çevreye uyum sağlamanıza ve ekstra koruma sağlamanıza yardımcı olabilecek çeşitli kıyafetler bulabilirsiniz.

PUBG Oynanış

 100 oyuncu herhangi bir ekipman olmadan büyük, açık bir haritaya atılır. Diğer oyuncuları hayatta kalmak ve öldürmek için silah, dişli ve cephane bulmalısınız.              PUBG, 4 kişilik ekiplerle oynanabilir ve bu sayede kadrodaki oyunculara büyük bir güç kazandırabilir. Bunu yapmak için, Steam arkadaş listenizdeki oyuncuları PUBG ana sayfasının sol alt köşesindeki düğmeyle davet edin ve aynı oyuna götürülmek üzere, hemen hemen aynı anda 'Oynat' düğmesini tıkladığınızdan emin olun. Tek bir takım olarak. Takımın herhangi bir üyesi kalan son oyuncularsa, kazanırlar. Takım arkadaşlarınızı öldürmek için bir zorunluluk yoktur.             İster solo isterse başka oyuncuların kadrosu olsun, maçın ilk aşaması gergin bir beklentiyle doludur. Uçağınızdaki kıyafetlerle bir uçaktan indiğinizde, silah, cephane, zırh ve sağlık paketleri için yağma yapmanız bekleniyor. Bu kritik öğeler, şehir merkezlerini, kasabaları ve oyunun iki farklı haritasındaki terk edilmiş yapıları yıkıyor. Uçağın uçuş yolunu hesaba katmalı ve mümkün olan en kısa sürede kavga etmek isteyip istemediğinizi belirlemelisiniz; eğer öyleyse, ilk silahı bulmak ya da hemen çılgın bir boks maçında el atmak için bir yarış. Kapak tarafında, daha uzak bir şehre paraşütle atılması, öğeler için daha az stresli bir avlanma ile sonuçlanır; Her iki durumda da, istediğin dişliyi her zaman alamazsın.               Bu faktörlerin hepsinin bir maçın erken safhasında oynanması kesinlikle gereklidir ve aynı şekilde, bu durum yorucu ve tekrarlayıcı olabilir. Göreceli olarak düzgün bir stok yönetimine sahip olmasına rağmen, bir eşleşmenin çoğunluğunu sadece ilk yangınla kaybedecek ya da belirsiz bir yönden gelen uzak silah ateşi ile belirsiz bir şekilde ölecek bir şekilde harcamak moral bozucudur. Ve PUBG, türle eşanlamlı olan bu askeri-sim sertliğini korurken, sadece mücadele ve hareketin yeni gelenler için tatmin edici ve erişilebilir olmasını sağlayacak kadar düzleştirildi.

PUBG Atmosfer

  PlayerUnknown's Battlegrounds 'de kazandıktan / öldürüldükten sonra, madeni paralarla ödüllendirileceksiniz. Bu madeni paralar, özel karakterinize göre donatılabilen yeni kozmetik ürünler içeren kasaları satın almak için kullanılabilir ve oyunun tekrarlanmasını sürdürmek için motivasyon sağlar - çoğu durumda oldukça erken bir şekilde öldürseniz bile.

PUBG Oyuncu Deneyimi

  PlayerUnknown'ın Battlegrounds, ARMA ve DayZ gibi oyunlar tarafından popüler hale getirilen askeri-sim oyununu aldı, onu en heyecan verici parçalarına indirdi ve hızlı ve erişilebilir saf, sorunsuz, hayatta kalmaya dayalı aksiyona dönüştürdü. Her oyun aynı şekilde başlasa bile, her turda yeni, gergin bir macera gibi hissetme konusundaki kayda değer yetenekleri beni saatlerce bekletiyor.